podroz samochodem po Chorwacji

30 Cze Tapety z kalendarzem na lipiec

Jestem w tak pięknym miejscu na wakacjach, że postanowiłam wykorzystać zdjęcia, które zrobiłam i przygotowałam dla Was dwie tapety z kalendarzem na lipiec do wyboru. Możecie zainstalować je sobie zarówno na laptopie, jak i w komórce. Tym razem bez podawania wybranych świąt – jestem na wakacjach, sami rozumiecie 😉 Zresztą wczoraj napracowałam się nad wakacyjnym wpisem i bardzo zachęcam Was do zajrzenia do niego lub podania dalej, bo zawiera mnóstwo praktycznych wskazówek jak przygotować się do wyjazdu do Chorwacji z dziećmi?

Tymczasem wakacyjne tapety z dwoma hasłami ode mnie i zmykam na plażę: „Wszystko co lubisz robić, rób wolniej. Smakuj, doświadczaj, celebruj” i „Wakacyjną spinkę zamień na wakacyjny slowlife”.

Przeznaczenie tapety: ekran komputera przenośnego
Rozdzielczość: 1366 x 768 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: kliknij w zdjęcie, a następnie prawym przyciskiem myszy użyj opcji Zapisz grafikę jako. Po zapisaniu zdjęcia na dysku, otwórz je i prawym przyciskiem myszy kliknij Ustaw jako tło pulpitu

tapeta na lipiec laptop od Esencjitapeta na lipiec na laptop Esencja

Przeznaczenie tapety: ekran telefonu komórkowego
Rozdzielczość: 720 x 1280 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ściągnij zdjęcie na komórkę i ustaw je jako tło ekranu startowego lub/i ekranu blokady

tapeta na lipiec na komorke od Esencjitapeta na lipiec na komorke Esencja

♥ ♥ ♥

Jeśli spodobał Ci się ten wpis lub uważasz, że może się komuś przydać, będzie mi bardzo miło, jeśli go skomentujesz lub/i udostępnisz. Dziękuję, że jesteś i wspierasz.

Jeśli chcesz być również na bieżąco z kolejnymi artykułami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, polub Esencję na Facebooku, zajrzyj na Instagram i na Instagram Stories (jestem tam nie tylko codziennie, ale potrafię się też nieźle rozgadać) i odwiedź Twittera.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl