tapety z kalendarzem styczen 2018 cover

30 Gru Tapety z kalendarzem na styczeń

Cudownie jest być jedną nogą w grudniu starego roku, a drugą w styczniu nowego. To przejście, które zwiastuje zmiany i nadzieję na jeszcze lepsze jutro.

2017 był dobrym rokiem. Jestem wdzięczna za swoje życie, zdrowie bliskich i to, że problemy z perspektywy czasu i w porównaniu z ubiegłymi latami wydają się dzisiaj jakoś mniej obciążające i mniej istotne.

W moim życiu ważne są doświadczenia, ale najważniejsi są ludzie. Poznałam wiele cudownych osób, zbliżyłam się do tych, których poznałam wcześniej, w moim otoczeniu nie ma toksycznych ludzi i z każdym rokiem coraz bardziej doceniam życie i jego różne odcienie.

Każde przeżycie wrzucam do worka doświadczeń, nie szufladkuję, ale mieszam i wyciągam z nich esencję. Dla siebie i bliskich. Dzielę się tym co mam, dostaję jeszcze więcej.

Życzę Wam, żebyście w nadchodzącym roku byli przede wszystkim zdrowi i szczęśliwi, bo całą resztę ogarniecie mając tak silną bazę jak dobre zdrowie i świadomość tego, że możecie wszystko.

Szczęśliwego Nowego Roku! 🙂

Tapety z kalendarzem na styczeń

Przeznaczenie tapety: ekran komputera przenośnego
Rozdzielczość: 1366 x 768 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ustaw się na zdjęciu, a następnie prawym przyciskiem myszy użyj opcji: Zapisz grafikę jako. Po zapisaniu zdjęcia na dysku, otwórz je i prawym przyciskiem myszy kliknij: Ustaw jako tło pulpitu.

tapeta z kalendarzem styczen 2018 a tapeta z kalendarzem styczen 2018 c tapeta z kalendarzem styczen 2018 b

Przeznaczenie tapety: ekran telefonu komórkowego
Rozdzielczość: 720 x 1280 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ściągnij zdjęcie na komórkę i ustaw je jako tło ekranu startowego lub/i ekranu blokady

tapeta z kalendarzem styczen 2018 komorka1 tapeta z kalendarzem styczen 2018 komorka3 tapeta z kalendarzem styczen 2018 komorka2Zdjęcia pochodzą z serwisu Unsplash.

***

Jeśli spodobał Wam się ten artykuł lub uważacie, że może kogoś zainteresować, będzie mi bardzo miło jeśli go skomentujecie lub/i udostępnicie dalej. To wyraz uznania dla mojej pracy i zaangażowania, a także sprawienie mi ogromnej radości.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kolejnymi wpisami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, zapraszam do polubienia Esencji na Facebooku, zajrzenia na Instagram (jestem też codziennie na Instagram Stories) i odwiedzenia Twittera.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl