tapety z kalendarzem na luty 2018

30 Sty Tapety z kalendarzem na luty. Niech żyje zima!

Nie wiem jak wielu z Was narażę się tym stwierdzeniem, ale ja naprawdę uwielbiam zimę i wszystko co się z nią wiąże. Jej uroku w pełnej okazałości miałam okazję doświadczyć jeszcze kilka dni temu będąc w górach na nartach. Po 3 dniach od powrotu nadal czuję duże zmęczenie będącego następstwem intensywnego tygodnia i wielogodzinnego szusowania każdego dnia. Jestem zmęczona fizycznie, ale wypoczęta psychicznie, szczęśliwa i bardzo spokojna. Góry wyciszają, zmęczenie wymusza pokorę, tylko tęsknota za nimi jakoś bardziej teraz uwiera, bo za oknem zamiast choinek pokrytych białym puchem widzę spływające błoto i wszędobylski nieład.

Znam wiele osób, które na samo brzmienie słowa zima dostają drgawek. Pomimo, że jestem zmarzluchem, nie zestawiam zimy ze zbyt niską temperaturą, utrudnieniami na drogach, chorobami dzieci, itp. Przecież właśnie zimą można robić mnóstwo fantastycznych rzeczy, uprawiać zimowe sporty, korzystać z rześkiego powietrza, hartować organizm i cieszyć się dobrym zdrowiem.

Moja 6-letnia córka zagadnęła mnie ostatnio: „Mamo, zgadnij jaką porę roku lubię najbardziej”.
Ja: „Na pewno lato!”
Ona: „Mamo, zimę! Zimę kocham najbardziej! Mogę wtedy lepić bałwany, zjeżdżać z górki na sankach, jeździć na nartach i łyżwach. Mogę też stanąć gołymi stopami na śniegu i wejść do zimnej wody” (morsowanie chyba miała na myśli).

W obliczu takiej argumentacji, doprawdy wstyd mi głosić, że zima jest do bani. Bierzmy przykład z dzieci 😉

Dla Was zimowe, lutowe tapety na laptop i komórkę. I kawa na rozgrzanie 🙂

Dobrego zimowego miesiąca!

Tapety z kalendarzem na luty

Przeznaczenie tapety: ekran komputera przenośnego
Rozdzielczość: 1366 x 768 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ustaw się na zdjęciu, a następnie prawym przyciskiem myszy użyj opcji: Zapisz grafikę jako. Po zapisaniu zdjęcia na dysku, otwórz je i prawym przyciskiem myszy kliknij: Ustaw jako tło pulpitu.

tapety z kalendarzem 1_luty 2018tapety z kalendarzem 3_luty 2018tapety z kalendarzem 2_luty 2018 tapety z kalendarzem 4_luty 2018

Przeznaczenie tapety: ekran telefonu komórkowego
Rozdzielczość: 720 x 1280 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ściągnij zdjęcie na komórkę i ustaw je jako tło ekranu startowego lub/i ekranu blokady.tapety z kalendarzem komorka 2_luty 2018 tapety z kalendarzem komorka 3_luty 2018 tapety z kalendarzem komorka 1_luty 2018 tapety z kalendarzem komorka 4_luty 2018

Zdjęcia pochodzą z serwisu Unsplash i Pexels.

***

Jeśli spodobał Wam się ten artykuł lub uważacie, że może kogoś zainteresować, będzie mi bardzo miło jeśli go skomentujecie lub/i udostępnicie dalej. To wyraz uznania dla mojej pracy i zaangażowania, a także sprawienie mi ogromnej radości.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kolejnymi wpisami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, zapraszam do polubienia Esencji na Facebooku, zajrzenia na Instagram (jestem też codziennie na Instagram Stories) i odwiedzenia Twittera.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl