na ile zasługujesz na odpoczynek

W skali 1 do 10 na ile zasługujesz na odpoczynek?

22
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
13 Thread replies
6 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
SzarlottePsyche Tee - Wirtualny Gabinet PsychologicznyAleksandra BohojłoAleksandra BohojłoJulia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] byłoby powiedzieć sobie: wyluzuj, odpuść, miej dystans do życia, poświęć sobie czas, odpocznij, ale często o tym po prostu zapominamy. Jednak zanim będzie za późno, zachęcam […]

trackback

[…] W skali 1 do 10 na ile zasługujesz na odpoczynek? […]

Szarlotte
Gość

Ekstra wpis. Dzisiaj mało kto pamięta o odpoczynku, tylko praca.. praca… praca

trackback

[…] Więcej do poczytania „W skali 1 do 10 na ile zasługujesz na odpoczynek?” (KLIK). […]

trackback

[…] Do odpuszczania, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu będę nawiązywać w kolejnych tekstach, ale już o zupełnie innej tematyce. Śledźcie uważnie, a gdybyście mieli ochotę już teraz na kilka wskazówek jak nauczyć się odpuszczać i czerpać korzyści dla siebie, zajrzyjcie do mojego artykułu pt. „W skali 1 do 10 na ile zasługujesz na odpoczynek?” (KLIK). […]

Psyche Tee - Wirtualny Gabinet Psychologiczny
Gość

WOW!! Fantastyczny test i całkowicie się z nim zgadzam i jako człowiek i jako psycholog i jako nauczyciel jogi:) Gdyby każdy z nas miał minimum świadomości tego o czym napisałaś i choć minimalnie sobie na to pozwalał, bylibyśmy narodem, który spożywałby mniej leków, odznaczał się mniejszym procentem zachorowań na choroby psychiczne i otyłość…

Aleksandra Bohojło
Gość

Bardzo dziękuję za te słowa.
Czasem zastanawiam się na tekstami, które tworzę czy trafią z przekazem do nowo przybyłych tu osób, a potem czytam takie komentarze i serce mi rośnie ?
Pozdrawiam najserdeczniej.

Psyche Tee - Wirtualny Gabinet Psychologiczny
Gość

Tak, dobrze to znam 🙂 Pozdrowienia! 🙂

Julia
Gość
Julia

Olu,
Jeszcze niedawno byłyśmy bardzo blisko siebie, bo wspolnie z przyjaciółmi byliśmy nad morzem.
Ten wyjazd paradoksalnie „popsuł” moje plany świąteczne, bo przecież tyyyyyyyle rzeczy miałam zrobić, ale wróciliśmy tuż przed Świętami. Po raz pierwszy skończyło się kupnym ciastem, tylko dwiema sałatkami, brudnymi oknami,a ja perfekcjonistka stwierdziłam ,że dobrze mi z tym?.
Zasługujemy na 10! Pytanie tylko na ile sami sobie damy szansę i prawo do odpoczynku.

Aleksandra Bohojło
Gość

Był taki okres w moim życiu, że sądziłam, że perfekcjonizm bardzo mi pomaga. Potem, że przeszkadza w absolutnie wszystkim. Teraz jestem z nim całkowicie oswojona i wykorzystuję go wtedy, kiedy potrzebuję i jednocześnie nie przeszkadza mi w sytuacjach, które kiedyś by zakłócał. Paradoksalnie to właśnie on nauczył mnie doceniać wypoczynek i bez skrupułów z niego korzystam, kiedy czuję, że muszę.

P.S. Ale nie byłaś w pobliżu Białogóry?

Julia
Gość
Julia

Zawsze jeździmy do Dębek, bo to takie nasze miejsce nad morzem (najchętniej jeździmy tam poza sezonem ?), ale tym razem byliśmy w Gdyni. Do Białogóry często jeździliśmy na rowerach, ale kto wie, może nastepnym razem zatrzymamy się tam na dłużej ?.

blogierka
Gość

Oj to odpoczywanie to jest naprawdę trudna sztuka, zwłaszcza w tych czasach.
Ja nigdy nie umiałam nic nie robić, nawet w dzień wolny. I nie wiem, czy to
adhd, zaburzenie psychiczne, osobowość, czy znak czasów.

MamAsia
Gość

Oj tak, odpuszczanie jest ważne! Mam „wolne” gdy mój niespełna roczny syn ma drzemkę. Nie mogę sobie pozwolić wtedy na mega szaleństwa, ale już zwykłe sprawdzenie wiadomości, informacji co u kogo, czy przeczytanie czegoś to dużo;)