jak pielęgnować miłość do siebie

Self love i kilka sposobów na to jak pielęgnować miłość do siebie

13
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
6 Thread replies
14 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
sukienki smlfahion.plAleksandra BohojłoCookUpAlicjaAleksandra Bohojło Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] byłoby powiedzieć sobie: wyluzuj, odpuść, miej dystans do życia, poświęć sobie czas, odpocznij, ale często o tym po prostu zapominamy. Jednak zanim będzie […]

trackback

[…] o self love wspomniałam, że w styczniu założyłam dzienniczek obserwacji organizmu. […]

sukienki smlfahion.pl
Gość

Inspirujące!

CookUp
Gość

Bardzo, ale to bardzo ważny wpis pełen cennych słów. Jako ludzie nie możemy cały czas „cisnąć” i to świetnie, że coraz popularniejszy staje się trend zwolnienia w tej gonitwie. Jednocześnie niesamowicie istotna jest dbałość o siebie – zarówno o to, co mamy w środku, jak i o to, co nas otacza. Często bardzo chcemy „osiędbać”, ale jeszcze częściej o tym zapominamy i dajemy się porwać temu, co zwykle. A czasem warto po prostu się zatrzymać i powiedzieć do siebie „hej, może będziemy przyjaciółmi?”. 🙂
PS
Kuchnia wege jest super, więc zachęcamy do eksperymentowania! 🙂

Alicja
Gość
Alicja

Fajnie że to usystematyzowałaś i zebrałaś w jednym miejscu.ja bardzo korzystam bo sama kładąc się na polecanej macie(dzięki za polecenie i to był mój pierwszy krok dla zrobienia czegoś dobrego dla siebie) mam zamiar przeanalizować i nakierowac myśli na odpowiednie tory ale często odpływam myślami. Mam mało czasu dla siebie i potem w ciągu dnia ciągle coś mi ucieka .Ale i tak jest postęp bo łatwiej mi ustawiać się na właściwym torze myślenia po kolejnym wykolejeniu.Dlatego tu zaglądam bo mimo całego chaosu wokół mnie w pracy w domu nie wypadam już zupełnie z dobrego myslenia -no może jedynie między 6.00… Czytaj więcej »

Aleksandra Bohojło
Gość

Bardzo Ci dziękuję za Twój komentarz i cieszę się, że mogłam Cię choć troszkę do czegoś zainspirować. Piszesz o kierowaniu swoich myśli na odpowiednie tory, a to doskonały początek drogi do siebie. Nie zawsze mamy czas dla siebie i nie chodzi o to, żebyśmy zawsze go mieli i frustrowali się, że ucieka nam dzień za dniem. Ważne, żeby w tym naszym całym życiowym pędzie nie zapominać o sobie, bo jesteśmy jednak potrzebni innym, bliskim, rodzinie, dzieciom, przyjaciołom. Ja, tak jak napisałam w artykule, zupełnie inaczej zaczęłam traktować swoje potrzeby odkąd zostałam mamą. Nie to, żebym wcześniej nie czuła się ważna… Czytaj więcej »

Alicja
Gość
Alicja

Tak to jest myśl małymi kroczkami ale wytrwale i zajdziemy daleko.Jak dobrze ,że potrafisz ująć myśli w słowa i od razu łatwiej się pracuje dla siebie bo to już nie jest chaos tylko nazwane ,więc zaczęło istnieć. Do tej pory wiele rzeczy o których piszesz było dla mnie abstrakcją.Pomyślności życzę i pozdrawiam i jak zwykle dzięki.

blogierka
Gość

To taki zdrowy egoizm Ola :).
ps. Cudna sesja produktowa!

Alexa Trachim
Gość

Bardzo piękny wpis i potrzebny <3 Każda z nas powinna praktykować self-love 🙂

Aleksandra Bohojło
Gość

No powinna. Miłość do siebie to nasz fundament. Od niej wszystko się zaczyna – miłość do innych, świata, życia.