Esencja miesiaca wrzesien 2016

Esencja miesiąca – wrzesień 2016

9
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Zielona Karuzela KasiaSlowl.plhome syndromeKobietapo30Books My Love Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sisters92 | pojedztam.pl
Gość

Wrzesień? A kiedy to było? 😉 Na poważnie, chyba wszystkim jakoś nam ten miesiąc szybciej minął, teraz październik mija nieco wolniej, więc i trochę więcej czasu możemy przeznaczyć na własny rozwój (tym razem w dziedzinie ZHP).

Nianio born to be wild
Gość

Wrzesień miną a ja nawet nie miałąm czasu się nim nacieszyć i podobnie jak Ty zastanawiam się co się stało z moją organizacją czasu? Chyba jeszcze jest na wakacjach. Teraz zaczęłam od planu i mam nadzieję się go trzymać

Czytaj na walizkach
Gość

Bardzo fajne wyzwania polecasz:) Ja się zaangażowałam na nowo w rysowanie, miły odstres:)

Aleksandra Rejmak Bassement
Gość

Mam co nadrabiać!!! Kiedy ja wyłączę kompa :O

Books My Love
Gość

cudne zestawienie 🙂

Kobietapo30
Gość

dzieki za to zestawienie i inspiracje 🙂 mamy już pazdziernik. kiedy to mineło 😉 😉

home syndrome
Gość

Wrzesień przeszedł obok nas po prostu. Też to czuję. I czuję jesień, aż do szpiku kości 🙂 Zmykam czytać Twoje polecenia !!

Slowl.pl
Gość

Z kim bym ostatnio nie rozmawiała, to każdy twierdzi, że coś dziwnego stało się z wrześniem i nie wiadomo gdzie się podział… obstawiam, że to dlatego, że przez dwa pierwsze tygodnie wrzesień udawał, że jest sierpniem 😀
U mnie na blogu też próba oswojenia jesieni… coś jest takiego w tej porze roku, że trudno przejść koło niej obojętnie. Jak śpiewał mój niekwestionowany mistrz słowa – „poeci o jesieni powielają sztampy – więc dlaczego przed strachem zapalamy lampy?”

Zielona Karuzela Kasia
Gość

Wrzesień rzeczywiście przemknął prawie niezauważenie, ale to chyba z racji wielu zadań, wyjazdów i spotkań. Październik niestety też się zapowiada pracowicie i jedyne co mnie pociesza to moja ulubiona pora roku 😀 Życzę nam dużo słonecznych dni tej jesieni!