Fot Anna Sobor Photography tapeta

31 Lip Tapety z kalendarzem na sierpień

Trudno uwierzyć, ale to już półmetek wakacji. Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami dzieci, a do tego pracujecie w domu wiecie, że są tego zarówno plusy, jak i minusy, bo wakacje rządzą się swoimi, specyficznymi prawami, a dzieci są dziećmi. Tak się składa, że właśnie wróciłam z nimi znad morza i na kilka dni zatrzymaliśmy się u babci na wsi pod Łodzią. Jest cudnie i nareszcie gorąco, bo Bałtyk nas raczej nie rozpieszczał pogodą. Poza tym fajnie znowu odnaleźć się w ciszy, być otoczonym dziką naturą i nie musieć przedzierać się codziennie przez tłumy ludzi, w tym wrzeszczące z każdej strony dzieci, co było tak charakterystyczne podczas pobytu w Jastrzębiej Górze. Trochę swoich obserwacji spisałam nawet w ostatnim wpisie (KLIK), ale błagam, przymknijcie oko czytając ten artykuł, bo pojawili się już tacy, co wzięli ten tekst na serio 🙂 Serio.

Pozostając więc w temacie wakacyjnym mam dla Was, jak zawsze pod koniec miesiąca, dwie tapety z kalendarzem na sierpień. Do ściągnięcia na laptop lub komórkę, wystarczy postępować zgodnie z poniższą instrukcją. Pierwsze zdjęcie zostało wykonane przeze mnie podczas tegorocznych wakacji w Chorwacji, drugie zaś przez Anię Sobór kilka dni temu na jednej z plaż półwyspu helskiego. Bierzcie i korzystajcie, a ja sobie powspominam nasze wspólnie spędzone nad morzem chwile. Było bosko.

Przeznaczenie tapety: ekran komputera przenośnego
Rozdzielczość: 1366 x 768 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ustaw się na zdjęciu, a następnie prawym przyciskiem myszy użyj opcji Zapisz grafikę jako. Po zapisaniu zdjęcia na dysku, otwórz je i prawym przyciskiem myszy kliknij Ustaw jako tło pulpitu

Tapeta z kalendarzem na laptop_sierpien Esencja

Tapeta na laptop Esencja sierpien

Przeznaczenie tapety: ekran telefonu komórkowego
Rozdzielczość: 720 x 1280 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ściągnij zdjęcie na komórkę i ustaw je jako tło ekranu startowego lub/i ekranu blokady

Tapeta z kalendarzem na komorke_sierpien EsencjaTapeta na komorke Esencja sierpien

Zdjęcie główne: Anna Sobór Photography

♥ ♥ ♥

Jeśli spodobał Ci się ten wpis lub uważasz, że może się komuś przydać, będzie mi bardzo miło, jeśli go skomentujesz lub/i udostępnisz. Dziękuję, że jesteś i wspierasz.

Jeśli chcesz być również na bieżąco z kolejnymi artykułami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, polub Esencję na Facebooku, zajrzyj na Instagram i na Instagram Stories (jestem tam nie tylko codziennie, ale potrafię się też nieźle rozgadać) i odwiedź Twittera.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl