• O BLOGU
  • O MNIE
Logo Logo Logo Logo Logo
Zacznij tutaj
  • Strona główna
  • Kategorie
    • Zdrowy styl życia
    • Esencjonalnie o życiu
  • Współpraca
  • Kontakt
  • Strona główna
  • Kategorie
    • Zdrowy styl życia
    • Esencjonalnie o życiu
  • Współpraca
  • Kontakt

13 sie DSC05787

Data: 13 sierpnia 2015 Kategoria: Autor: Aleksandra Bohojło Komentarze: 0

0 0 votes
Article Rating
Poprzedni wpis

Spodobają Ci się także:

naturalna pielęgnacja poza domem
Zdrowy styl życia

Kosmetyki na wyjazd. Naturalna pielęgnacja poza domem

28 listopada 2018
Zdrowy styl życia

Nowy rewelacyjny pomysł na trening.

16 czerwca 2015
Zdrowy styl życia

Obudź w sobie wiosnę i przygotuj się na lato #6

5 czerwca 2015
weekend w spa Hotel Afrodyta 14
Esencjonalnie o życiu

Urodzinowa niespodzianka, weekend w spa i miejsce, które musicie poznać

3 kwietnia 2019
Esencja miesiaca wrzesien 2016
Esencjonalnie o życiu

Esencja miesiąca – wrzesień 2016

6 października 2016
Zdrowy styl życia

Slow life jest trendy.

19 grudnia 2014
Subscribe
Powiadom o
guest
guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kto tu bloguje?

Muśnij łapką moją twarz, a dowiesz się o mnie czegoś, czego nie wiedzą inni.

Znajdziesz mnie również na:
Ostatnie wpisy
  • Dobry kryzys nie jest zły. Pozytywnie o kryzysie
  • Wrzesień i jesień – nowy cykl życia, czas zmian, powrotu do rutyny i wyciszenia
  • Dlaczego zrobiłam sobie 5-miesieczną przerwę w sieci?
  • Uzdrawiająca moc masaży – terapia dla głowy, duszy i ciała #pracazciałem
  • Moi ostatni pielęgnacyjni ulubieńcy, czyli zimowe i naturalne #polecajki
  • O relacji i świadomej pracy z ciałem. Nowy cykl #pracazciałem
  • Od poranków uważności do spotkań przy kawie. Porozmawiajmy o relacjach
  • Powściągliwość czy emocjonalny ekshibicjonizm? Porozmawiajmy o emocjach
Kategorie
  • Esencjonalnie o życiu
  • Zdrowy styl życia
Archiwum

Aleksandra Bohojło 2022
Wszelkie prawa zastrzeżone.

esencja@esencjablog.pl

Stworzone z pasji przez Hartwork

wpDiscuz

Jestem na diecie, ale Twoje ciasteczko zjemMniam!