jak nauczyć się angielskiego z Babbel

Moje lifehacki jak nauczyć się angielskiego w domu lub podróży

20
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
8 Thread replies
15 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
JagodaAleksandra BohojłoAgaLeniwa renataGrzegorz AngielskiOnline.edu.pl Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jagoda
Gość

Języki obce odgrywają ważną rolę w życiu człowieka i warto jest się ich uczyć.

Aga
Gość
Aga

Wiele metod miałam okazji testować, u mnie sprawdziła się Nauka Angielskiego METODĄ DZIECKA.

Dzięki takiej formie nauki naturalnie osłuchałam się w języku i przyswajałam go naturalnie. Gramatyka jest ważna, ale nie najważniejsza. Z czasem idzie ją przyswoić naturalnie, tylko trzeba praktykować. Polecam sprawdzić taką metodę nauki.

Grzegorz AngielskiOnline.edu.pl
Gość

Znam wiele osób, które swobodnie mówią po angielsku nie znając kompletnie gramatyki. W tym przypadku warto uczyć się tak jak swojego języka ojczystego uczą się dzieci. Czyli słuchajcie całych zdań i zwrotów, co w połączeniu ze znajomością najpopularniejszych słówek pozwala tworzyć setki poprawnie gramatycznie skonstruowanych zdań po angielsku.

Karol
Gość
Karol

Od jakiegoś czasu zmieniłem podejście do nauki języka. Uczę się teraz angielski Metodą dziecka. Różnimy się od dzieci jest nam łatwiej coś zrozumieć czy przeczytać, ale zastanwiając się nad tym chwilę ta metoda nauki jest naprawdę dobra i skuteczna.
Uczę się języka już kilka miesięcy z nią i widzę, że powoli zbliżam się do sukcesu.

Leniwa renata
Gość

Może to wcale nie jest taki zły pomysł. slyszalam kiedys ze ilość czasu w ktorym mozesz sie zmusic do nauki itp. jest w ciagu dnia ograniczona do ok. 4 godzin czy cos takiego. |To pewnie i takie podejscie jest dobre. Ja zawsz lubialam ogladac filmy po angielsku.

Renia Hannolainen (Ronja.pl)
Gość

Fajnie, że o tym piszesz, Olu! Znam aplikację Babbel na smartfony – trafiłam na nią, kiedy zaczynałam naukę norweskiego (czysto hobbystycznie :)). Jakoś lepiej pamiętam o regularnej nauce, gdy mam aplikację w telefonie niż w komputerze.

Vicky
Gość

Z Angielskim raczej nie mam problemów, ale Japoński chętnie bym sobie odświeżyła 🙂

Natalia Polkowska
Gość

Moim zdaniem najlepszym nauczycielem angielskiego jest żywy kontakt z tym językiem. Tylko wtedy, zanurzeni w konieczności używania angielskiego otworzymy się na język i przełamiemy…

Malnitka
Gość

U mnie nauka angielskiego przebiegała o tyle sprawnie, że jako dziecko w wieku podstawowka/gimnazjum miałam po prostu duze ciśnienie na nauczenie się tego języka. Pomogło mi tłumaczenie piosenek i wywiadów z ulubionymi artystami. A co do aplikacji, teraz uzywam SuperMemo do kontynuowania „przygody” z hiszpanskim.

kuferkulturalny.blogspot.com

Turysta w laczkach
Gość

Co do słuchania i oglądania filmów u mnie się to nie sprawdza. Pisze maturę w maju, ale mam uczulenie na angielski. Nie cierpię oglądać i słuchać, mogę czytać i rozmawiać, ale reszta nie wchodzi w grę 🙁

SzeptemPisane
Gość

I to by była też super opcja na prezent urodzinowy dla mojego maturzysty jesli byłaby opcja na 1 lub 3 m-ce.

SzeptemPisane
Gość

Wydaje się że to fajna opcja, chciałabym mieć możliwość wypróbowania wersji demo 4 free i przekonać się czy to dla mnie.