Pomysl na prezent

08 Gru Nietypowy prezent – zaskocz nim bliskich

Wiem, wiem, zarzekałam się, że nie zrobię na blogu wpisu z wyczerpującą listą prezentów. I nie zrobię, bo po pierwsze niniejsza lista nie jest wyczerpująca, a po drugie pomyślałam sobie, że skoro na co drugim blogu są propozycje (niektóre atrakcyjne zresztą) kosmetyków, książek, zabawek i ubrań, to ja przygotuję propozycje na nietypowy prezent, a mianowicie usługi. Planowałam polecić Wam te miejsca już dużo wcześniej, bo wpis czekał w szkicach od jakiegoś czasu, ale teraz nadarzyła się ku temu świetna okazja.

Jeśli brakuje Wam pomysłu, a chcielibyście obdarować bliską Wam osobę spersonalizowanym, wyjątkowym i nieco innym niż zwykle prezentem, spójrzcie na załączone propozycje. Może spodobają Wam się one na tyle, że sami sobie zażyczycie taki prezent dla siebie? 😉

6 propozycji na nietypowy prezent inny niż wszystkie

Nietypowy prezent

1. Prezent wierszem pisany

Nie ma bardziej osobistego i wzruszającego prezentu jak niezwykła chwila zaklęta w słowach. Jeśli chcecie komuś podarować spersonalizowany wiersz, wejdźcie na stronę Szeptem Pisane i złóżcie zamówienie u Ani.

3 pierwsze osoby, które złożą zamówienie do 16 grudnia 2016, na hasło „Esencja” otrzymają 15% rabatu. Jeśli jednak myślicie o takim prezencie na inną okazję niż Gwiazdka, przez cały 2017 rok podając hasło „Esencja” przy zamówieniu otrzymacie 10% zniżki. Fajnie, nie?

Pamiętajcie, decyduje kolejność złożonego zamówienia w postaci formularza na stronie internetowej, a w polu „Imię i nazwisko zamawiającego” dopiszcie słowo „Esencja”.

2. Sesja coachingowa

Jeśli wiecie, że bliska Wam osoba pragnie zmienić swój tryb życia z siedzącego na bardziej aktywny i zdrowy lub znacie kogoś kto chciałby przejść wewnętrzną metamorfozę, wzmocnić swój charakter, stać się bardziej pewnym siebie i zyskać wyższe poczucie własnej wartości ten prezent może bardzo go ucieszyć.

Kamila jest coachem i oprócz tradycyjnych sesji coachingowych proponuje swoim klientom „biegające” sesje, podczas których wykorzystuje bieganie jako jedno z narzędzi coachingowych. To co wyróżnia ofertę Kamili to również wsparcie i praca z osobami chorymi na Hashimoto oraz pomoc w akceptacji stylu życia w tej chorobie. 

Promocyjna cena za sesję coachingową, którą można wykorzystać do 31 stycznia 2017 r. wynosi 100 zł. Pamiętajcie tylko, żeby podać hasło „Esencja”. Proste, prawda?

Szczegóły znajdziecie na stronie Biegający Coach

Dla osób spoza Warszawy jest też możliwość odbycia sesji coachingowej przez telefon lub Skype’a! 

3. Konsultacja dietetyczna

Jeśli znacie kogoś kto chciałby zmienić swój sposób odżywiania i nawyki żywieniowe, pragnie schudnąć lub nauczyć się wybierać zdrowe przekąski dla swoich dzieci, konsultacja z dietetykiem, który pomoże osiągnąć wyznaczone cele na 2017 rok może być nietypowym i idealnym prezentem.

Na hasło Esencja” otrzymacie 20% rabatu na 45-minutową konsultację dietetyczną dla osoby dorosłej (wywiad żywieniowy i zdrowotny, pomiar składu organizmu, wyznaczenie celów i ustalenie planu działania i planu dietetycznego) oraz 60-minutową konsultację dla dziecka (analiza masy ciała, ocena BMI oraz wzrostu na siatce centylowej, pomiar ciśnienia krwi, analiza i interpretacja wyników badań – braki i nieprawidłowości w odżywianiu, przeprowadzenie szczegółowego wywiadu żywieniowego i zdrowotnego połączonego ze stylem życia całej rodziny, edukacja dietetyczna) w Centrum Dietetyki i Sportu Diet&Sports Consulting.

4. Kojenie duszy i radość zmysłów w niezwykłym miejscu w górach

To miejsce jest naprawdę wyjątkowe. Zaprojektowane i prowadzone z najwyższą starannością, pasją i zaangażowaniem. Inspiracją do jego powstania były Tatry, których panorama rozciąga się za oknami nowoczesnych, eleganckich i niezwykle przytulnych apartamentów.

Voucher do Villi 11 w Zakopanem można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu, a na hasło „Esencja” czeka na Was 10% zniżki na voucher 2-dniowy i 5% na voucher 1-dniowy.

A teraz zobaczcie zdjęcia i przekonajcie się, że mój zachwyt nad tym miejscem jest uzasadniony. Byłam, polecam, mam nadzieję wrócić do Villi 11.

5. Zabieg refleksoterapii stóp, głowy i twarzy

Noworoczne postanowienia najczęściej dotyczą zdrowia i kondycji psychofizycznej. Jeśli chcecie ułatwić bliskiej osobie ich realizację skierujcie ją na zabiegi refleksoterapii podarowując voucher z 10% zniżką na hasło „Esencja”, które obowiązuje do 31 stycznia 2017 r.

Refleksoterapia to skuteczna forma terapii naturalnej, której istotę stanowi masaż stóp, głowy i twarzy, wykonywany specyficzną techniką. To terapia wolna od niekorzystnych dla organizmu efektów ubocznych. Reguluje układ pokarmowy, hormonalny, system nerwowy, układ krążenia, daje relaks i dobrą energię. Stanowi swoistą formę odnowy biologicznej.

Więcej możecie poczytać na stronie Refleksoterapia Harmony.

To również doskonały prezent dla młodych rodziców, ponieważ voucher może obejmować naukę masażu refleksologicznego stóp niemowląt i małych dzieci.

6. Sesja foto

Kto nie marzy o profesjonalnej sesji zdjęciowej swojej lub swojego dziecka? Cudowną niespodzianką może być sprawienie takiego właśnie prezentu osobie, która jest Wam bliska. Oferta dotyczy fotografii kobiecej, ciążowej, dziecięcej, noworodkowej, ślubnej i biznesowej, a także reportażu z chrztu i zdjęć oraz warsztatów fotograficznych dla szkół i przedszkoli.

Do 31 stycznia 2017 r. na hasło „Esencja” otrzymacie 30% zniżki na sesję foto u Ani z Magicznych Chwil.

Co sądzicie o takich propozycjach? Macie już pomysł kogo moglibyście ewentualnie obdarować nietypowym, spersonalizowanym prezentem? A może macie jakieś swoje oryginalne pomysły? Podzielcie się z innymi, bo wiele osób jest w potrzebie.

♥ ♥ ♥

Jeśli spodobał Ci się ten wpis lub uważasz, że może komuś się przydać, będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję, że jesteś i wspierasz.

Jeśli chcesz być również na bieżąco z kolejnymi artykułami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, polub Esencję na Facebooku, zajrzyj na Instagram (jestem też codziennie na Instagram Stories) i odwiedź Twittera.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl