Zachod slonca

29 maja Tapety z kalendarzem na czerwiec

Dziś dla Was dwie tapety z kalendarzem na czerwiec w wersji na komputer przenośny i komórkę plus kilka świąt, obok których trudno przejść obojętnie. Mam nadzieję, że spodobają Wam się hasła, które do nich wybrałam i mojego autorstwa zdjęcia, które pochodzą z tego artykułu. Możecie je używać w roli tapety i udostępniać do woli 🙂

1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka – jak go świętujecie? Tradycyjnie w postaci prezentów czy planujecie jakieś niespodzianki, które uczynią ten dzień wyjątkowym dla Waszych dzieci? Ja szykuję niespodzianki, których moje córy chyba się nie spodziewają, a syn na Zielonej Szkole, więc go ominie 😉

14 czerwca – Światowy Dzień Krwiodawcy – „Łączy nas krew, która ratuje życie”. Pod tym hasłem trwa tegoroczna kampania, do której dołączam i ja. Co możecie zrobić? Oddawać krew regularnie, a więcej informacji znajdziecie na stronie Fundacji DKMS. Jeśli chcecie sprawdzić czy możecie zostać dawcami krwi, kliknijcie w ten LINK.

21 czerwca – Pierwszy Dzień Lata i najdłuższy dzień w roku – Nareszcie. Wiosna w tym roku się nie popisała, więc może przynajmniej zasłużyliśmy na porządne lato. Lato to w zasadzie wakacje. Ten kto ma dzieci, ten wie, że sporo z tym „zabawy”. Ja już wszystko mam dopięte na ostatni guzik i nie muszę już tym zaprzątać sobie głowy. Macie jakieś fajne plany wakacyjne?

23 czerwca – Dzień Ojca – Zazdroszczę wszystkim, którzy mogą ten dzień świętować…

27 czerwca – Światowy Dzień Walki z Cukrzycą – Mam okazję obserwować i spędzać czas z dziećmi chorymi na cukrzycę i bardzo, ale to bardzo jestem ze wszystkimi, którzy żyją z tą chorobą na codzień.

Przeznaczenie tapety: ekran komputera przenośnego
Rozdzielczość: 1366 x 768 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: kliknij w zdjęcie, a następnie prawym przyciskiem myszy użyj opcji Zapisz grafikę jako. Po zapisaniu zdjęcia na dysku, otwórz je i prawym przyciskiem myszy kliknij Ustaw jako tło pulpitu

Tapeta na laptop czerwiec EsencjaTapeta na czerwiec laptop Esencja

Przeznaczenie tapety: ekran telefonu komórkowego
Rozdzielczość: 720 x 1280 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ściągnij zdjęcie na komórkę i ustaw je jako tło ekranu startowego lub/i ekranu blokady

Tapeta komorka czerwiec Esencja wersja 2Tapety na czerwiec Esencja Inna wersjaTapeta komorka czerwiec Esencja

♥ ♥ ♥

Jeśli spodobał Ci się ten wpis lub uważasz, że może się komuś przydać, będzie mi bardzo miło, jeśli go skomentujesz lub/i udostępnisz. Dziękuję, że jesteś i wspierasz.

Jeśli chcesz być również na bieżąco z kolejnymi artykułami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, polub Esencję na Facebooku, zajrzyj na Instagram i na Instagram Stories (jestem tam nie tylko codziennie, ale potrafię się też nieźle rozgadać) i odwiedź Twittera.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl