relacja z Blog Conference Poznań okladka

Ludzie wokół mnie. Relacja z Blog Conference Poznań 2018.

32
Dodaj komentarz

avatar
16 Comment threads
16 Thread replies
15 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
BlogierkaAleksandra BohojłoIwona KmitaanetaTosiMama Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
aneta
Gość
aneta

To prawda relacje z ludźmi są bardzo ważna, ja cóż mam tak że buduje je z reguły z osobami które poznam osobiście. Niestety w siedzi jestem bardzo ostrożna i zachowawcza względem innych 😛

Aleksandra Bohojło
Gość

My właśnie znamy się osobiście, a w sieci poznajemy się poprzez nasze blogi. Tu nie ma przypadkowości i ryzyka. Ja mam ogromne w życiu szczęście do ludzi, a w blogosferze jest mnóstwo fantastycznych, inspirujących i dobrych ludzi, z którymi można nawiązać bardzo bliskie, szczere i ciepłe relacje.

TosiMama
Gość

Wydaje mi się, że w tym roku BCP było wyjątkowo udane.

Aleksandra Bohojło
Gość

Absolutnie tak. To była doskonała edycja.

Life by MARCELKA
Gość

żałuję, ze nie mogłam wziąć udziału w BCP w tym roku

Aleksandra Bohojło
Gość

No powiem Ci szczerze, że chyba jest czego żałować. To było doskonałe wydarzenie pod każdym względem. Na szczęście nie ostatnie w tym roku.

SzaroKolorowa
Gość
SzaroKolorowa

Może kiedyś i ja się wybiorę☺

Pani Miniaturowa
Gość

Tyle się działo, że byłam dosłownie rozerwana między prelekcjami, a tymi setkami ludzi, z którymi chciało się porozmawiać 🙂

Aleksandra Bohojło
Gość

No niestety zawsze tak jest, ale trzeba przyznać, że tym razem było wyjątkowo intensywnie może właśnie ze względu na ilość ludzi, z którymi była okazja porozmawiać. Fajnie było Cię zobaczyć chociaż przez chwilę.

Iwona Kmita
Gość

Tak ciekawie opisalaś to spotkanie, że aż żałuję, że mnie tam nie było. Szczerze mówiąc, nawet nie wiem, skąd wziąć informację o terminach, tematach, kosztach itp. Tak czy inaczej – gratulacje dla organizatorów. Zgadzam się, że poznawanie ludzi, w realu i wirtualnie to największa zaleta blogowania. Pozdawiam ciepło:)

Aleksandra Bohojło
Gość

No jak to skąd brać informacje? Z internetu. W internecie jest wszystko, a w tekście są linki do BCP ? Wszystkie wydarzenia dla blogerów są szeroko nagłaśniane w socjalach, wiec jeśli blogujesz nie ma możliwości, żebyś je przeoczyła ? Konferencje są darmowe i właśnie zaczął się na nie sezon.

Iwona Kmita
Gość

Właśnie zauważyłam linki do szczegółów u ciebie, dzieki:)

Przydasie w Trasie
Gość
Przydasie w Trasie

Byliśmy, sporo się dowiedzieliśmy. Jednak część prelekcji pominęliśmy na rzecz podziwiania Poznania. 😛 🙂

// Marta

Aleksandra Bohojło
Gość

A to akurat szkoda, bo do Poznania (przyznaję wyjątkowego) można wpaść przy innej okazji niż konferencja, która została przygotowana specjalnie dla nas po to, żeby wyciągnąć z niej jak najwięcej dla siebie.

Grażyna Maria Cholewicka
Gość
Grażyna Maria Cholewicka

Mam dokładnie takie same priorytety, relacje z ludźmi są dla mnie paliwem i tlenem . Niedawno napisałam komuś z przyjaciół, że z zasady jestem leniwa i jedynie nad relacjami z ludźmi chce mi się pracować 🙂 Musimy koniecznie pogadać następnym razem 🙂 P.S . w mojej relacji jest pod koniec coś o networkingu po sporej liości wina…

Aleksandra Bohojło
Gość

Twoje ostatnie zdanie mnie kusi. Idę przeczytać :-p

Ewa Król
Gość

Zachwyca mnie, jak wszyscy pozytywnie wypowiadają się o blogowych eventach. A ja jeszcze na żaden nigdy się nie wybrałam… Jakoś nie umiem się przełamać.
Życzę samych takich miłych chwil 🙂

Aleksandra Bohojło
Gość

Bo one naprawdę są świetne. Wynosimy z nich bardzo dużo wiedzy, inspiracji, motywacji, pozytywnej energii i super znajomości, także nie ma się co szczypać tylko zapisywać się tu proszę na najbliższą pasującą 😉

Karolina
Gość

Byłam, uczestniczyłam, ale chyb anie pogadałam. Cóż – do następnego 😉

Razem w górach
Gość

Bardzo ciekawie opisałaś to wydarzenie. Mocno nas zainteresowało, ponieważ jesteśmy świeżakami jeśli chodzi o blogowanie i co do nas trafiło to właśnie to o czym mówiłaś – że rozmowa z blogerami pomaga otworzyć szerzej oczy, inaczej ugryźć dany temat, w jakiś sposób pomóc i rozwinąć 🙂 Dzięki temu wpisowi przekonałaś nas, że warto kiedyś wybrać się na taką konferencję.

Aleksandra Bohojło
Gość

Koniecznie! Pamiętam swoje pierwsze eventy – to było najlepsze co mogłam zrobić dla siebie, żeby złapać wiatr w żagle. Polecam gorąco.

Joanna Baranowska
Gość

Byłam, i tak jak program mnie nie zachwycił, tak towarzysko bawiłam się całkiem dobrze 🙂

Karolina | Bardziejmilo.pl
Gość

Ja byłam tylko w sobotę 🙂 Za rok spróbuję być na całym wydarzeniu 🙂

Blogierka
Gość

Tyle mądrych słów z którymi muszę się zgodzić- mimo, że nie byłam ;).
Blogowanie to ludzie- bez nich nie byłybyśmy tu gdzie jesteśmy i jeśli chce się coś osiągnąć to trzeba z nimi być
(powiedziała to blogerka która po 3 latach nadal jest nikim ALE teorię znam ;).
ps.Masz fajną energię i ludzie do Ciebie lgną :).

Aleksandra Bohojło
Gość

Aga, bardzo zaniżasz swoją wartość. Masz ładne zaangażowanie społeczności, ludzie naprawdę Ciebie lubią (nawet ja 😀 #joke), znalazłaś się w Share Weeku i naprawdę fajnie się z Tobą gada. Przyjeżdżaj do Łodzi chociażby przybić piątaka, a jestem pewna, że zostaniesz na dłużej.
Jestes towarzyskim zwierzęciem (pardon) tak jak ja. Ja kocham ludzi i uwielbiam z nimi spędzać czas. Po raz kolejny przekonałam się jak bardzo właśnie podczas BCP, po którym wróciłam z ogromymi emocjami będącycmi wynikiem rozmów, zabawy i czasu spędzonego z tak wieloma fantastycznymi ludźmi. Serio, to był jeden z najlepszych blogerskich networkingów.

Blogierka
Gość

No żałuję że mnie nie było..może za rok się uda :).
No i dziekuję za miłe słowa! <3 Masz rację- fajni ludzie są wokół mnie, ja uwielbiam ludzi i może ta energia działa w obydwie strony :). :*

Aleksandra Bohojło
Gość

Po sobie wiem, że tak ?

Blogierka
Gość

<3 :*

Hania z MamaFit.pl
Gość

Cieszę się, że mogłam poznać! ? Pozdrawiam i do zobaczenia!

Aleksandra Bohojło
Gość

Bardzo miło było również. Do zobaczenia.

Patrycja Bonczewska
Gość

wspaniała relacja! szkoda ze nie widziałam sie na #BCPoznan i nie pogadałam ;p

Aleksandra Bohojło
Gość

Zdecydowanie trzeba to nadrobić ??