5 cech kobiety dojrzalej by Esencja

5 cech kobiety dojrzałej, z których jestem dumna i dzięki którym wciąż się rozwijam

20
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
8 Thread replies
32 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Aleksandra BohojłoLanaDelReyMagdaŚwiat toliJulia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] […]

LanaDelRey
Gość

Świetny, wartościowy, a przede wszystkim prawdziwy wpis! Kilka lat temu przejmowałam się dosłownie wszystkim. Martwiłam się tym, co powiedzą inni. Teraz robię co chce, ubiera się jak chce i jestem na maxa szczęśliwa! To moje zycie i nikt nie będzie mi mówił, co mam robic!

trackback

[…] Jestem świadoma swoich potrzeb, ale też konsekwencji ich realizacji. Zdaję sobie sprawę z tego, że podejmując wiele wyzwań w krótkim czasie, nie zrealizuję ich wszystkich, że czasem zaplączę się w sieć własnych pragnień, zbyt mocno w coś zaangażuję, nie poświęcę jednej sferze należytej uwagi, bo inne są dla mnie równie ważne. Jednocześnie wiem też, że za chwilę przystanę i zacznę myśleć w skupieniu odpuszczając to co jeszcze przed chwilą pochłaniało mnie bez reszty. To moja weryfikacja i moje decyzje. Moja świadomość. […]

Magda
Gość

Niewiara w siebie powoduje, że często tak wiele dobrego nas omija… Życzę realizacji planów i wszystkiego dobrego :*

Świat toli
Gość

Ja przestałam tak bardzo przejmować się innymi. Każdy odpowiada za siebie.

Julia
Gość
Julia

Dawno mnie tu nie było Olu… Ten wspis jest głosem kobiety dojrzałej emocjonalnie, znającej swoją wartość, która nie musi szukać pokalsku wystawiając swoje życie prywatne na pokaz, bo Ty i Twoi bliscy najlepiej wiecie ile wszystkie osiągnięcia czasem „kosztują”. Dla mnie to nie początek roku, a właśnie urodziny są takim momentem podsumowań. Niedawna trzydziestka, choć może zabrzmi to banalnie, była momentem przełomowym i postanowiłam tak prawdziwie zmienić swoje życie. Choć ta droga nie bedzie ani krótka, ani łatwa, to wierzę, że kiedyś tak jak Ty będę mogła z czystym sumieniem opisać siebie właśnie w takich oto punktach. Dziękuję, że jesteś… Czytaj więcej »

Iza
Gość

Bardzo fajny artykuł. Ja właśnie jestem na etapie odzyskiwania radości z życia, co ostatnio u mnie nie jest takie łatwe.

Ula - wmojejnaturze.pl
Gość

Ważne i mądre przemyślenia, z których mogłaby zaczerpnąć niejedna młoda dziewczyna:)

Itsuana
Gość
Itsuana

Dostrzegam wiele ale wiem,że jeszcze wiele zmian prze Nami♥️Super podsumowanie Ola

Katarzyna Hryniewicz
Gość

Było wyboiście po drodze, dzisiaj też czasem tak bywa, ale wtedy wiem, że mam Siebie: dojrzałą Kobietę o dzielnym i szczerym sercu, która jest moim przyjacielem 🙂

Aleksandra Załęska
Gość
Aleksandra Załęska

Wierzyć w siebie i swoje umiejętności nauczyłam się późno, zbyt późno. Wiele szans przez przekonanie, że czegoś nie potrafię przewinęło mi się przed nosem,. Dziś tego żałuję..

Marta
Gość

Uwielbiam czytać twoje wpisy, są pełne mądrości i bardzo przemyślane :*