Tapeta Esencja maj

03 maja Tapety z kalendarzem na maj

Ode mnie dla Was – dwie tapety z kalendarzem na maj, które możecie ustawić sobie jako tło na komputerze lub/i komórce i tym samym jednym kliknięciem mieć podgląd na bieżący miesiąc. Kółeczkami zaznaczyłam wybrane święta, o których warto pamiętać:

1-3 maja – Międzynarodowe Święto Pracy, Dzień Flagi RP, Święto Konsytucji 3 maja – na moment publikacji tego wpisu te święta mamy akurat już za sobą

5 maja – Dzień Tolerancji, Praw Człowieka i Integracji Europejskiej, Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną – bądźmy życzliwi i serdeczni wobec siebie. Zawsze, nie tylko 5 maja.

15 maja – Międzynarodowy Dzień Rodziny – co powiecie na dzień dla rodziny? Kino, teatr, randka z mężem, planszówki, długi spacer, rower czy wspólne czytanie książeczek z dziećmi? A może zwykła, ciepła i szczera rozmowa? Takie święta mogłabym celebrować codziennie.

19 maja – Dzień Bibliotekarza i Biblioteki – a propos książek, jak tam u Was z czytaniem? Ja postanowiłam sobie, że niezależnie od stopnia zmęczenia i braku czasu, na czytanie muszę znaleźć codziennie kilka chwil. Żadnych wymówek.

22 maja – Dzień Praw Zwierząt – może świętować specjalnie jakoś nie będę, ale przeraża mnie stopień okrucieństwa ludzi wobec zwierząt, dlatego zawsze reaguję na przejawy agresji wobec tych bezbronnych istot.

26 maja – Dzień Matki – wyjątkowy dzień, który uwielbiam świętować ze względu na to, że jestem mamą i mam wyjątkową Mamę

31 maja – Światowy Dzień Bez Papierosa – mnie nie dotyczy, ale bardzo współczuję wszystkim, którzy utknęli w szponach tego nałogu. Może to dobry dzień właśnie dla nich i początek czegoś nowego?

Przeznaczenie tapety: ekran komputera przenośnego
Rozdzielczość: 1366 x 768 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: kliknij w zdjęcie, a następnie prawym przyciskiem myszy użyj opcji Zapisz grafikę jako. Po zapisaniu zdjęcia na dysku, otwórz je i prawym przyciskiem myszy kliknij Ustaw jako tło pulpitu

Tapeta na maj od Esencji

Tapeta na maj od Oli z Esencji

Przeznaczenie tapety: ekran telefonu komórkowego
Rozdzielczość: 720 x 1280 px
Format: jpg
Ustawienie tapety: ściągnij zdjęcie na komórkę i ustaw je jako tło ekranu startowego lub/i ekranu blokady

Tapeta na maj od Oli z Esencji na komorke

Tapeta na maj od Esencji na komorke

♥ ♥ ♥

Jeśli spodobał Ci się ten wpis lub uważasz, że może się komuś przydać, będzie mi bardzo miło, jeśli go skomentujesz lub/i udostępnisz. Dziękuję, że jesteś i wspierasz.

Jeśli chcesz być również na bieżąco z kolejnymi artykułami na blogu i tym co udostępniam na kanałach społecznościowych, polub Esencję na Facebooku, zajrzyj na Instagram i na Instagram Stories (jestem tam nie tylko codziennie, ale potrafię się też nieźle rozgadać) i odwiedź Twittera.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podziel się:
Aleksandra Bohojło
esencja@esencjablog.pl