Czy znasz już swój wiek metaboliczny?

13
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
4 razy "M"justaMarta KamińskaKasiabyasai Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
davidint15
Gość
davidint15

Może to będzie głupie pytanie, ale w jaki sposób mogę sprawdzić mój wiek metaboliczny? Jestem bardzo ciekawy swojego wyniku 🙂

AniaGotuje
Gość

Nie bałabym się zrobić sobie taki test ale chyba się nie skuszę 🙂

katsunetka
Gość

Chyba wolę nie poznawać tego wiek, na pewno mój organizm jest bardzo stary. Już widzę to po tym co się dzieje, łatwiej powiedzieć w jakiej sferze problemów ze zdrowiem nie mam, Marzy mi się nadal, aby to były tylko moje wymysły, a nie prawda. Nie chce tego wieku poznawać. Patrząc na mamę, mój wiek metaboliczny jest starszy niż ona.

Aleksandra Bohojło
Gość

Skąd możesz to wiedzieć, jeśli nie sprawdziłaś? Tego nie widać na zewnątrz 😉 A takie badanie potrafi bardzo zmobilizować do pracy nad własnym zdrowiem i formą. Ja uważam, że warto.

Marta K
Gość

Ja swojego wieku metabolicznego nie znam, ale myślę, że wynik byłby całkiem zadowalający 🙂
Aktywność fizyczna stale gości w moim życiu, staram się zdrowo odżywiać, jedyne co do poprawy to ilość snu, bo ten też odgrywa ważną rolę w życiu. Tylko tyle się robiło obowiązków ostatnio, że ciężko płożyć się przed 24… 🙂

Sylwia W.
Gość

Gratuluję wyniku. Zdrowy styl życia i racjonalna dieta zawsze przynoszą efekty 🙂 ja osobiście nie robiłam sobie nigdy takiej analizy, a sama jestem ciekawa rezultatu. Obawiam się, że mój wynik nie będzie bardzo korzystny, bo mimo tego, że dużo się ruszam i staram się jeść „z głową”, zazwyczaj zbyt mało śpię i za dużo pracuję. Podejrzewam, że brak równowagi w moim życiu mógł odbić się na moim wieku metabolicznym.

Aleksandra Bohojło
Gość

Moja Droga, w moim życiu aż takiej harmonii nie ma. Ja do niej cały czas dążę, ale w dzisiejszych czasach jest to szczególnie trudne, tym bardziej, że raczej ze mnie niespokojny duch, lubię dużą aktywność, mam dużo energii i uwielbiam robić wszystko naraz, a to nie sprzyja harmonii. Natomiast aktywność sportowa i zdrowe/rozsądne odżywianie są u mnie na porządku dziennym (pilnuję tego), więc wydaje mi się, że głównie to daje takie rezultaty. Sen, a właściwie jego braki, są moją zmorą i piętą achillesową.

Kasia
Gość

Chyba boję się zrobić taką analizę… Po ciąży sama czuję, że to nie jestem ja… dodatkowe kilogramy, ciągła walka z przekąskami czy aktywność w kratkę. Czas się wziąć za siebie.

Z filiżanką kawy
Gość

Byłam na analizie składu ciała, stałam na takiej wadze boso, ale Pani mi nie podala mojego wieku metabolicznego tylko szczegółowa analizę składu i że mam za mało tkanki tłuszczowej co dla kobiety wcale nie jest takie korzystne (wyjaśnia, że chodzi głównie o hormony rozpuszczalne w targach, które nota bene źle U mnie pracują). Jaka analizę konkretnie robiłaś Ty? Chętnie bym się wybrała.

byasai
Gość

Sprawdzać nie będę, ale na staram się dbać o siebie w miarę możliwości 🙂 Wyniku gratuluję 🙂

Marta Kamińska
Gość

A właśnie.. korzystając z Twoich porad śmigam na łyżwy!

justa
Gość

bardzo chętnie skusiłabym się na taki eksperyment!

4 razy "M"
Gość

Och, u mnie to pewnie kiepsko by wyglądało. Te moje nerwy, stres, ciągły bieg. Chyba wolę tego nie sprawdzać. A Twój wynik po prostu cuuudowny! Gratuluję