jak byc bardziej eko 1

Jak być bardziej eko i konsekwentnie zmieniać swoje nawyki?

9
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
5 Thread replies
46 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Aleksandra BohojłoUla - wmojejnaturze.plkaasilkaRenataTravel Bug Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ula - wmojejnaturze.pl
Gość

Brawo! Ja też staram się te zasady wcielać w życie. Choć zmiana nawyków nie jest łatwa, zwłaszcza innych domowników, to na pewno warto to robić!

kaasilka
Gość

muszę się nauczyć robić bardziej świadome zakupy. Niestety na zakupach oczy zjadły by wszystko, jednak później w domu okazuje się,że nie koniecznie

Travel Bug
Gość

Staram się robić zakupy świadomie bo nic mnie tak nie irytuje i smuci jak marnowanie jedzenia, zrezygnowałam z wody w plastikowych butelkach i piję tylko kranówkę;)

Wredotek.pl
Gość

Wydaje mi się, że nie ma jednej recepty na to, jak być eko, bo każdy żyje w inny sposób. Jeżeli komuś zależy, żeby być eko, to znajdzie swoją własną ścieżkę, jeżeli uważa eko „lifestyle” za bzdurę, to nie będzie pilnował nawet najdrobniejszych kwestii. Mój chłopak ma ogromny problem z segregacją odpadów, zaczął to robić dopiero jak zamieszkał ze mną. Nadal często pyta się, gdzie coś wyrzucić, bo nie jest pewny, ale chciał i walczy ze sobą i stara się segregować. Dla mnie kwestią takich działań jest to, czy tego się chce, czy nie. Ale mimo wszystko, artykuł bardzo rzeczowy i… Czytaj więcej »