sezonowe inspiracje zima 2018 2019

Sezonowe inspiracje, czyli co dobrego wydarzyło się zimą

14
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
8 Thread replies
9 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
WeronikaNatblueAleksandra BohojłoAleksandra BohojłoNamysłowska 3 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Weronika
Gość

Zimą udałam się z moim mężem w romantyczny wypad w góry. Wycieczki, ciepłe wieczory przy kominku jeszcze bardziej zacieśniły więzi między nami.

Natblue
Gość

Staram się eliminować rzeczy niepotrzebnych ze swojego życia, różnie wychodzi, ale próbuję. 🙂

Psyche Tee - Wirtualny Gabinet Psychologiczny
Gość

Bardzo wartościowy wpis i w sumie, to mamy podobne doświadczenia, choć z zupełnie innych miejsc na świecie:) Czekam na wpis z profilami na insta:)

Julia
Gość
Julia

Ja „boję się” podsumowań, dlatego nie robię ich ostatnio, bo okazuje się, że mogłabym bardziej, lepiej, więcej, szybciej, efektywniej itd.
Zapewne jeszcze trochę czasu zajmie mi nauczenie się robienia mniej a lepiej.
Myślę sobie, że to rodzina jest siłą, która nas napędza, dlatego to właśnie jej, ale też sobie warto poświęcać jak najwięcej uwagi.
Muszę też przyznać, że zaczynam zwracać większą uwagę na rzeczy, które posiadamy, a ktorych w zasadzie nie potrzebujemy, by być szczęśliwymi.
Kolejny wpis dający do myślenia!

Głos z podróży
Gość

Piszesz o destruktywnym wpływie naszego życia na środowisko naturalne i chcę się do tego odnieść. Byliśmy przez miesiąc w Azji Południowo-Wschodniej i zszokowała mnie nawet nie tona śmieci, bo całe szczęście nie trafiliśmy na takie miejsca, ale to ile zupełnie niepotrzebnego plastiku produkują i użytkują Azjaci. Ze względu na upał co chwilę pije się świeżo wyciskane soki. Logiczne jest, że podaje się je w plastikowych kubkach, choć na następny wyjazd do Azji wezmę kubek wielorazowy, ale wieszanie tego kubka na plastikowej torebce, żeby się wygodnie niosło – co tam, że przy tym upale wypijesz to w 3 minuty…wiele jeszcze jest… Czytaj więcej »

Namysłowska 3
Gość

Podobne spostrzeżenia mam z pobytu (to nie była wycieczka) w Afryce, dokładnie z Etiopii. Całe wioski i miasta zasypane plastikiem i tekstyliami. O ile to pierwsze jest wynikiem lokalnego konsumpcjonizmu, który my już powoli przetrawiamy, o tyle drugiemu problemowi winni jesteśmy my, Ludzie Zachodu, pomagający biednej Afryce, wysyłając całe kartony ubrań. Tak, jakby mieszkańcy tego kontynentu potrzebowali więcej ubrań niż my

Ola | Chasing Colors
Gość

Minimalizm, dbanie o naturę, uważność – dobrze, że o tym piszesz – bo niby o tym wiemy, ale zapominamy zupełnie. Bardzo dotknął mnie tekst o Twojej rodzinie. Wspaniałe masz dzieci i super je wychowujesz, pozwalając im odkrywać świat po swojemu. Sama w liceum wyjechałam na 3 miesiące do szkoły w Danii i teraz wiem co musiała przeżywać rodzinka, a nie mam rodzeństwa. Wtedy nie było tak dostępnego internetu, pisałam listy, a kontaktowaliśmy się raz w miesiącu. Ach, to były czasy.
Wszystkiego dobrego Olu, oby ten rok był rokiem pełnym dobrych wyzwań!